Aljašská treska svíčková MSC Nowaco

Kód: 162106
1 hodnocení
1 000 000 Kč / ks 869 565,20 Kč bez DPH
Expedice do 3 dnů
8 x 400 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčková z aljašské tresky. Balení obsahuje cca 4 kusy o průměrné hmotnosti 100 g. Glazura 5 %. Aljašská treska je bělomasá ryba s nízkým obsahem tuku (do 1 %). Maso je pevné, chuť jemná, typicky rybí. Výborně se hodí ke smažení, dušení, zapékání i obalování. Svíčková představuje nejvyšší část filetu ryby bez ocasní a břišní části. Výborně se hodí k přípravě v páře se zeleninou, k jemnému opečení nebo zapečení. Latinsky Theragra chalcogramma, česky také Treska pestrá Glazování ryb je technologický proces, který zabraňuje vysychání, oxidaci a ztrátě chuti zmrazených ryb. Rybí maso se zkropí tenkou vrstvou vody, která po zmrznutí vytvoří ochrannou slupku, glazuru. Jemná ledová krusta zaručuje stálou strukturu i chuť masa po celou dobu skladování. Výrobek je označen certifikátem MSC MSC – Marine Stewardship Council (Námořní dozorčí rada) je nezisková organizace, která si klade za cíl zavádět principy trvale udržitelného rybolovu a využívání plodů moře. Normy se netýkají pouze množství a druhů vylovených ryb, ale i způsobu a oblastí lovu, zpracování a označení výrobku. MSC tedy pokrývá celý řetězec – od vylovené ryby, přes zpracování, až po obal, ve kterém jsou dary moře prodávány. Firma Bidfood byla prvním držitelem tohoto prestižního certifikátu v České republice. Chcete se dozvědět více? Přečtěte si články: První výrobce a velkoobchod potravin s certifikáty MSC
Treska aljašská (Theragra chalcogramma) Odloveno v moři, oblast odlovu FAO 61 - severozápadní Tichý oceán. Kategorie lovného zařízení: vlečné sítě.
Treska aljašská svíčková, filety bez kůže a kostí. Hluboce zmrazené, glazované. Čistá hmotnost bez glazury: 380 g. Návod na přípravu: Filety konzumujte po důkladné tepelné úpravě vařením, dušením, pečením nebo smažením. Před přípravou nechte rozmrazit. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Uchování u spotřebitele: při -18 °C viz minimální trvanlivost do.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mořské ryby
Země původu: CHN
Expirace od výroby: 360
Energetická hodnota kj/kcal: 337
Tuky: 0,7 g
Nasycené mastné kyseliny: 0,5 g
Bílkoviny: 18 g
Sůl: 0,10 g
Alergeny: 04 RYBY
Stopová množství alergenů: Neobsahuje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz